GDPR

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,
a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,
nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo

Zriaďovateľ

Nachádzate sa tu

Domov » Bohúňova paleta

Výsledková listina XVI. ročníka medzinárodnej výtvarnej súťaže Bohúňova paleta 2013

Hlavná cena

Arkadiusz Lonc, PL

Kresba

Zlaté pásmoilustračná fotografia

Sára Hycláková, SR
Michaela Vicáňová, SR
Miriam Zjavková, SR
Lukáš Jenčík, SR
Michaela Čavargová, SR
Joanna Plazinska, PL
Jacek Wierzbicki, PL

Strieborné pásmo

Matej Škorvánek, SR
Martina Petejová, SR
Emma Schererová, SR
Simona Bartošová, SR
Wiktoria Harkawik, PL

Bronzové pásmo

Samuel Kuzma, SR
Miroslav Magát, SR
Dávid Kazimír, SR
Klaudia Čepelová, SR
Ema Doskočová, SR
Dávid Jurkulák, SRilustračná fotografia

Čestné uznanie

Tomáš Košarišťan, SR
Soňa Ranostajová, SR
Adam Kordoš, SR
Kristína Herdová, SR
Leonard Ďurický, SR
Viktória Marettová, SR
Kristína Biela, SR
Mária Bartošková, SR
Vanessa Lukáčová, SR
Alexej Ďurian, SR
Lenka Barienčíková, SR
Karolina Zielonka, PL

Maľba

Zlaté pásmo

Katarína Trnková, SR
Denisa Gažová, SR
Timotea Galliková, SR
Romana Hrebíková, SR
Rastík Šerý, SR
Tobiáš Sidor, SR
Veronika Štíberová, SR

Strieborné pásmo

Adriana Ostrienková, SR
Simona Császárová, SR
Natália Jacková, SR
Adam Pavlák, SR
Laura Belúchová, SR
Tomáš Kysel, SR
Alžbeta Večereková, SR
Eva Kubalová, SR
Katarzyna Czerninska, PL
Kinga Sarzynska, PL
Zosia Stolarska, PL
Lukasz Jagiela, PLilustračná fotografia

Bronzové pásmo

Michaela Dotková, SR
Aneta Hajduchová, SR
Sofia Gorbatenková, SR
Anna Schwarczová, SR
Adrián Pelčák, SR
Ruth Kramárová, SR
Ružena Duždová, SR
Tomáš Grznár, SR
Wiselka Marcin, PL
Maria Katana, PL
Zuzia Kostka, PL
Olga Pacyga, PL

Čestné uznanie

Adam Sklienka, SR
Vanesa Kuparová, SR
Kristína Juricová, SR
Alžbeta Jurgová, SR
Andrea Antalová, SR
Klára Šutárová, SR
Júlia Brejková, SR
Richard Ondrišík, SR
Barbora Spišiaková, SR
Michal Colotka, SR
Viktória Pukajová, SR
Katarína Mjartanová, SR
Erik Michalčík, SR
Konrad Bagier, PL
Alicja Bronisz, PL
Helena Sieczkowska, PL
 Mikolaj Socha, PL
Mateusz Los, PL
Zofia Wasilewska, PLilustračná fotografia
Hubert Skory, PL

Kombinovaná technika

Zlaté pásmo

Anna Vojteková, SR
Timea Grigláková, SR
Sophia Ella Pechová, SR
Erik Chládek, SR
Dominika Petríková, SR

Strieborné pásmo

Aneta Rosinová, SR
Peter Plaskúr, SR
Adam Habovštiak, SR
Bianka Benčová, SR
Lukáš Šefranko, SR
Veronika Kornútová, SR
Slávka Trunkvalterová, SR

Bronzové pásmo

Nina Nuttová, SR
Karin Candíková, SR
Katarína Palugová, SR
Sebastian Čulen, SR
Emília Oravcová, SRilustračná fotografia
Dawid Pajak, PL
Daniel Grzeszczuk, PL

Čestné uznanie

Viktória Števková, SR
Bianka Pokusová, SR
Patrik Sulovský, SR
Petra Gonšenicová, SR
Adela Žuková, SR
Adam Jun, SR
Monika Lakatošová, SR
Tomáš Mudroň, SR
Emma Dúhová, SR
Andrej Klena, SR
Natalia Pacyga, PL

Grafika

Zlaté pásmo

Ondrej Boruta, SR
Natália Kondlová, SR
Diana Kažová, SR
Lenka Viktória Zvedelová, SR
Miroslava Petrášová, SR
Nina Masariková, SR
Klaudia Deglovičová, SR
Andrea Bačová, SR
Klaudia Michlíková, SR
Agata Nowak, PL
Magdalena Zieba, PL
Magdalena Szczesniak, PL
Aleksandra Szlenk, PL
Kamila Szewczyk, PL
Agnieszka Tomsia, PL
Magdalena Ladka, PL
Marcin Pichowski, PL

Strieborné pásmo

Sofia Tokošová, SR
Klára Madáková, SR
Matúš Škorvánek, SR
Tereza Pavelčáková, SR
Kamila Slameňová, SR
Miroslava Hanzlovičová, SR
Samuel Beňo, SR
Filip Kern, SR
Maxim Lajčiak, SR
Miroslava Dobešová, SR
Katarína Kozáková, SR
Jana Kaňuchová, SR
Pavlína Chanečková, SR
Joanna Szawarniak, SR
Martyna Piatek, PL
Agnieszka Gorgon, PL
Aleksandra Lupa, PL
Sebastian Prusaczyk, PL
Agnieszka Slawek, PL
Claudia Metto, PL
Agata Ledzwa, PL

Bronzové pásmo

Eliška Syronová, ČR
Martin Šibík, SR
Veronika Šikýřová, ČR
Mária Svitanová, SR
DominikaStrišovská, SR
Sebastian Čulen, SR
Dominika Ondo – Eštoková, SR
Petra Jankurová, SR
Júlia Fukasová, SR
Linda Pixová, SR
Nikola Tollová, SR
Nela Hološková, SR
Andrej Čepka, SR
Zofia Wegrzyk, PL
Patrycja Wcislo, PL
Eliza Sobania, PL
Paulina Cholowienko, PL
Maciej Kos, PL

Čestné uznanie

Martin Hritz, SR
Lucia Liščáková, SR
Michaela Tomová, SR
Juliána Somsedíková, SR
Erik Chládek, SR
Adela Erbertová, SRilustračná fotografia
Kristián Šperňák, SR
Zuzana Kormančíková, SR
Barbora Václaveková, SR
Samuel Žiačik, SR
Soňa Ranostajová, SR
Arthur Forgáč, SR
Zuzana Štefančíková, SR
Natália Skalová, SR
Nella Laššáková, SR
Samuel Beňo, SR
Eva Bieliková, SR
Zuzana Kucharčíková, SR
Karolína Pradeniaková, SR
Sebastian Klocek, PL
Aneta Lewandowska, PL
Marek Kotas, PL
Amelia Zgama, PL
Marcin Ambrozik, PL

Fotografia a počítačová grafika

Čestné uznanie

Ján Fintor, SR
Aneta Pinteková, SR
Terézia Bohmová, SR
Jakub Debosz, PL
Malgorzata Tarsa, PL
Kinga Mann, PL
Weronika Janus, PL
Zuzanna Spyrka, PL