GDPR

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,
a v súlade s § 44 zákona č. 18/2018 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,
nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo

Zriaďovateľ

Nachádzate sa tu

Domov » Archív správ

Podujatia

Hymna v podaní našej žiačky

V roku 2017 si pripomíname okrúhle 140. výročie smrti Dolnokubínskeho básnika a autora textu slovenskej štátnej hymny Janka Matúšku. Pri tejto príležitosti sa v Oravskej knižnici Antona Habovštiaka konala dňa 6. februára konferencia, ktorú spestrila tónmi slovenskej štátnej hymny ako aj ďalších skladieb naša žiačka Jana Šimeková z triedy Vladimíra Kačiaka s klavírnym sprievodom Tomáša Matisa. Ďakujeme našim pedagógom i žiačke za spríjemnenie tohto podujatia.

 

 


Roky bojov, obetí a nádejí

V piatok 4. novembra 2016 sa v Oravskej knižnici A. Habovštiaka konala putovná výstava Roky bojov, obetí a nádejí (1914-1920). Výstava pripomína 100 rokov od rozpútania prvej svetovej vojny, vzniku a vystúpenia československých légií a založenia Československej republiky (1918). Výstavu spestrili hudobným programom žiačky našej školy M. Ťapajnová(akordeón) z triedy p.uč. E. GrísovejNatália Prílepková (gitara) z triedy p. uč. Viery Dulovcovej a Ela Fedorová (husle) z triedy p. uč. Leonarda Vajduláka. Žiačkam aj ich pedagógom ďakujeme za peknú reprezentáciu školy.

 


Koncertovali aj v Istebnom

Dňa 23. a 24. septembra 2016 sa v Istebnom uskutočnili oslavy 700. výročia vzniku tejto obce. V pestrom kultúrnom programe sa predstavili hrou i spevom aj naši heligonkári - Rebeka Maceková, Adriánka Šuvadová, Sofia Lacková a Marek Chmara, ktorí pracujú pod vedením pani učiteľky Viery Vrtichovej. Všetkým sme vďační za peknú reprezentáciu školy.

 

 


Spestrili Dni mesta

16. a 17. septembra 2016 sa ako každoročne v Dolnom Kubíne uskutočnili Dni mesta a Kubínsky jarmok. Obe podujatia sprevádza bohatý kultúrny program, do ktorého sa zapojili aj naši „Heligonkári spod Choča“. Svojim vystúpením spríjemnili program pod názvom „Deti svojmu mestu“. Ďakujeme im za peknú reprezentáciu, aj pani učiteľke Vrtichovej za prípravu našich mladých umelcov.