Nachádzate sa tu

Domov » Bohúňova paleta » 2019

VYHODNOTENIE

Výsledková listina XXII. ročníka medzinárodnej
výtvarnej súťaže Bohúňova paleta 2019

 

HLAVNÁ CENA

Michaela Šmilňáková                             15 r.          ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

 

Maľba

Zlaté pásmo

Kristína Papánová                             

8 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Klára Levá

9 r.

ZUŠ Vadima Petrova, Dunická ul., Praha

Tomáš Martvoň

9 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Nikol Riedlová

6 r.

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezku

Wiktoria Wolniaczyk

9 r.

SP nr. 30, Dobrowa Górnicza

Malgorzata Dziakowicz

8 r.

SSP Stowarzyszenia Edukaczjnego, Gorzów Wielkopolski

Adam Kozoň

11 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Strieborné pásmo

Mia Pecháčová

7 r.

ZUŠ, Teplická ul., Piešťany

Eliška Tůmová

8 r.

ZUŠ Josefa Lady, Velké Popovice

Zofia Kazmierska

5 r.

Galeria i ośrodek plastycznej twórczósci dziecka, Toruń

Milena Kania

9 r.

MDK, Pracownia Plastyczna ,, Creatio´´, Rybnik

Magdalena Žemlová

10 r.

ZUŠ Josefa Lady, Velké Popovice

Luca Filippo Vitale

7 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Dominika Lizáková

5 r.

ZUŠ Lendak

Matej Brunčák

7 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Marián Gajdoš

11 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Dária Sviteková

7 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Tania Faglicová

16 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Silvia Poldaufová

14 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Bronzové pásmo

Alexandra Šromovská

10 r.

ZUŠ Spišská Stará Ves

Daniel Pavlák

11 r.

ZUŠ, Poštová ul., Púchov

Lucie Baranová

14 r.

ZUŠ Vadima Petrova, Dunická ul., Praha

Nela Gaššayová

10 r.

ZUŠ, Školská ul., Tvrdošín

Samko Štrbák

9 r.

Špeciálna škola

Martin Mažgut

9 r.

Špeciálna škola

Martin Vajda

9 r.

ZUŠ J. Potočára, Čadca

Eleonóra Maticseková

16 r.

SUŠ scénického výtvarníctva, Bratislava

Lucja Pomaskow

7 r.

Galeria i ośrodek plastycznej twórczósci dziecka, Toruń

Tomáš Hoferica

7 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Michal Kytas

7 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Gayoung Joung

16 r.

ZUŠ L. Árvaya, Dolný Val, Žilina

Tereza Vrbinčíková

15 r.

Súkromná ZUŠ Lozorno

Zofia Deregowska

7 r.

Galeria i ośrodek plastycznej twórczósci dziecka, Toruń

Gabriel Bulicki

3 r.

Pezedszkole nr.2, Bielsko - Biala

Iga Mosiolek - Kuś

7 r.

Galeria i ośrodek plastycznej twórczósci dziecka, Toruń

Mikolaj Goryczka

10 r.

Grupa artystyczna, Muzeum Z. K. Szatkowskiej, Górky Wielkie

Lukáš Holba

13 r.

Súkromná ZUŠ, Gagarinova ul., Trenčín

Čestné uznanie

Timea Barčáková

6 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Lea Skálová

8 r.

ZUŠ, Moskevská ul., Most

Tomislav Pavič

6 r.

ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky

Anna Maťovčíková

6 r.

ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky

Liliana Barlíková

6 r.

ZUŠ, Svätý Jur

Kristián Hubčík

7 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Vanessa Zelinská

15 r.

Gzmnázium K. Sladkovského, Praha

Karol Lubszczyk

8 r.

MDK, Pracownia Plastyczna ,, Creatio´´, Rybnik

Matúš Pavlovič

8 r.

ZUŠ Bernolákovo

Bobo Kažimír

9 r.

ZUŠ Bernolákovo

Pola Mazelanik

6 r.

Palac Mlodziezy im. A. Kamińskiego, Katowice

Teodor Vailing

7 r.

ZUŠ, Teplická ul., Piešťany

Samuel Gajdoš

9 r.

ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky

Veronika Kubasová

7 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Tomáš Andruščák

6 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Klaudia Mikulová

8 r.

ZUŠ, Bernolákova ul., Holíč

Martin Zdražila

6 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Tereza Podhájecká

9 r.

ZUŠ, Kováčska ul., Košice

Michal Rác

7 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Anna Vojteková

13 r.

ZUŠ, Bernolákova ul., Holíč

Richard Mikuš

11 r.

ZUŠ Púchov

Simona Žuffová

15 r.

Spojená škola, Nižná

Radomír Mielec

16 r.

ZUŠ Ostrava - Zábřeh

Stanislava Tkáčiková

10 r.

SZUŠ, Pod Vinbargom, Bardejov

Kateřina Gorolová

14 r.

ZUŠ Ostrava - Zábřeh

Martina Franková

10 r.

SZUŠ, Pod Vinbargom, Bardejov

 

KRESBA

Zlaté pásmo

Barbora Barančíková

16 r.

ZUŠ M. Vileca, Bardejov

Eva Horváthová

16 r.

SUŠ - Scénického výtvarníctva, Bratislava

Emilia Laszczyk

10 r.

Dom Kultury, Halcnow, PL

Theo  Kačiak

7 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Petr Špiroch

10 r.

ZUŠ Most, PL

Sára Triščíková

18 r.

Spojená škola, Nižná

Šimon Šlachta

11 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Strieborné pásmo

Magdalena Jasińska

17 r.

Powiatowy Mlodziezowy Dom Kultury, Bedzin, PL

Olívia Nachtmanová

16 r.

ZUŠ M. Vileca, Bardejov

Antonina Poplawska

7 r.

MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL

Timea Mitrová

19 r.

SUŠ, Kežmarok

Nella Jochimová

10 r.

SZUŠ Lozorno

Bronzové pásmo

Petra Čobrdová

12 r.

ZUŠ Senica

Petra Lacová

17 r.

ZUŠ M. Vileca, Bardejov

Nikola Ferencová

13 r.

ZŠ s MŠ Topoľovka

Sára Plazáková

8 r.

ZUŠ J. Potočára, Čadca

Julia Woch

9 r.

Dom Kultury, Halcnow, PL

Helena Horváthová

16 r.

SUŠ - Scénického výtvarníctva, Bratislava

Alice Perglová

10 r.

ZUŠ Most, ČR

Kiara Petrovičová

8 r.

ZUŠ Heľpa

Tadeáš Kunc

8 r.

ZUŠ Mos, ČR

Daniela Petrovičová

13 r.

ZUŠ Mošovce

Karolína Vyžralová

6 r.

ZUŠ Veleštín, ČR

Čestné uznanie

Jaromír Kožák

8 r.

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku, ČR

Laura Hoferová

13 r.

ZUŠ, Jarná ul., Žilina

Alexandra Gatialová

13 r.

ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Nella Janíčková

6 r.

ZUŠ Púchov

Ema Bieliková

7 r.

SZUŠ Lozorno

Dávid Jurkulák

14 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

 

GRAFIKA

Zlaté pásmo

Natália Kondlová

17 r.

ZUŠ Holíč

Maciej Kos

12 r.

Szkola Podstawowa im. Jana Pawla II. w Dobkowicach, PL

Miroslava Petrašová

16 r.

ZUŠ Holíč

Kinga Nowak

18 r.

MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL

Wiktoria Porembska

16 r.

Państwowe Ognisko Plastyczne, Rydoltowy, PL

Magra Rudnik

11 r.

Powiatowy Mlodziezowy Dom Kultury, Bedzin, PL

Julia Szreder

19 r.

MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL

Strieborné pásmo

Adam Vrábel

6 r.

ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín

Dominika Gorczyca

15 r.

MDK Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL

Kateřina Blabolová

12 r.

ZUŠ, ul. Jagellonská,  Plzeň, ČR

Tereza Kadičová

14 r.

ZUŠ, ul. Jagellonská,  Plzeň, ČR

Vanessa Kubicová

10 r.

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku, ČR

Matouš Hlaváč

8 r.

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku, ČR

Kateřina Gebauerová

13 r.

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku, ČR

Eliška Galová

9 r.

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku, ČR

Natan Kruczyński

10 r.

Powiatowy Mlodziezowy Dom Kultury, Bedzin, PL

Zuzana Stejskalová

14 r.

ZUŠ, ul. Jagellonská,  Plzeň, PL

Bronzové pásmo

Vít Pomajzl

10 r.

ZUŠ, Havlíčkova ul., Pardubice, PL

Matúš Lehocký

8 r.

ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Alica Kišková

11 r.

ZUŠ Holíč

Kinga Nowak

18 r.

MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL

Lea Haščinová

8 r.

SZUŠ Stará Ľubovňa

Lilien Čižmárová

7 r.

SZUŠ Stará Ľubovňa

Mária Kováčová

14 r.

SZUŠ, Gemerská cesta, Lučenec

Čestné uznanie

Klára Vonglárová

11 r.

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku, ČR

Tereza Jamrichová

9 r.

ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín

Nikola Šablatúrová

12 r.

ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín

Kateřina Černá

14 r.

ZUŠ, ul. Jagellonská,  Plzeň, ČR

Weronika Thomas

15 r.

Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń, PL

Natália Víteková

10 r.

ZUŠ, ul. P. Mudroňa, Martin

Silvia Jonáková

8 r.

ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín

Lea Lachová

14 r.

ZUŠ ul. Štúrova, Spišská Stará Ves

Jakub Řeháček

12 r.

ZUŠ, Havlíčkova ul., Pardubice, ČR

Julia Janota

12 r.

Powiatowy Mlodziezowy Dom Kultury, Bedzin, PL

 

KOMBINOVANÁ TECHNIKA

Zlaté pásmo

Milan Zavřel

14 r.

Gymnázium Karla Sladkovského,  Praha 3, ČR

Šimon Gogolák

13 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Michaela Skalová

14 r.

ZUŠ A.A.Ljubimova, Mierová ul., Medzilaborce

Tomáš Andruščák

6 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Viktória Danielčáková

13 r.

Zuš Spišská Stará Ves

Nicole Korčeková

10 r.

ZUŠ L.Árvaya, Žilina

Strieborné pásmo

Dorota Gregová

6 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Natália Prílepková

17 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Adam Kopečný

4 r.

MŠ, ul. 1. mája, Banská Štiavnica

Kristína Kališová

13 r.

ZUŠ L.Stančeka, Prievidza

Michal Andruščák

8 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Simona Bačová

11 r.

ZUŠ L.Árvaya, Žilina

Linda Vyletelová

10 r.

ZUŠ L.Árvaya, Žilina

Nikola Chomisteková

13 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Bronzové pásmo

Linda Chomisteková

10 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Lea Hlaváčová

7 r.

SZUŠ Bolešov

Nina Krajčíová

9 r.

ZUŠ F.Špániho, Žilina

Alexandra Klocková

16 r.

Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, ČR

Stela Hiklová

5 r.

MŠ, ul. 1. mája, Banská Štiavnica

Ján Nebus

5 r.

ZUŠ Lendak

Hugo Adamove

18 r.

SZUŠ Lučenec

Čestné uznanie

Szabi Kovács

11 r.

SŠ – Špeciálna ZŠ Komárno

Chraścina Jaśmina

6 r.

Niepub.Przedszkole im. Jasia i Malgosi, Cieszyn, PL

Ružena Medvecká

6 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Šimon Šlachta

11 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Leon Aleksander Vitale

5 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Eliška Holubová

5 r.

ZUŠ Velešín, ČR

Michal Chládek

7 r.

ZUŠ Frica Kafendu, Vrútky

Viktória Rácová

11 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Daniel Filadelfi

6 r.

SZUŠ Lozorno

Michaela Šmilňáková

14 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Tomáš Žúbor

15 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

 

FOTOGRAFIA

Zlaté pásmo

Natália Štetinová

13 r.

ZŠ, Školská ul., Holíč

Zuzana Petriková

17 r.

Gymnázium Štefana Moysesa, Moldava nad Bodvou

Anastázia Halčinová

19 r.

SUŠ Kežmarok

Nicholas Wintzler

19 r.

SOŠS Prešov

Strieborné pásmo

Karolína Chanečková

14 r.

ZŠ,Školská ul.,Holíč

Natália Štetinová

13 r.

ZŠ, Školská ul.,Holíč

Barbora Gubricová

15 r.

SZUŠ Lozorno

Krištof Tamaši

13 r.

ZUŠ Jozefa Lady, Velké Popovice, ČR

Barbora Štichová

10 r.

ZUŠ Jozefa Lady, Velké Popovice, ČR

Lukáš Mádlík

14 r.

ZUŠ Jozefa Lady, Velké Popovice, ČR

Bronzové pásmo

Katarína Léniusová

14 r.

ZUŠ, Jantárová ul., Košice

Viktória Adamjaková

19 r.

SUŠ Kežmarok

Čestné uznanie

Patrik Batka

11 r.

ZŠ, Školská ul., Holíč

Natália Gáliková

12 r.

ZŠ, Školská ul., Holíč

Markéta Vinklerová

15 r.

ZŠ, Školská ul., Holíč

Elizabeth Verkinová

10 r.

SZUŠ Lozorno

Jolana Rašnerová

10 r.

ZUŠ Jozefa Lady, Velké Popovice, ČR

Nina Jambrichová

15 r.

ZUŠ Galanta

Kristína Bartkovičová

9 r.

SZUŠ Róberta Tatára, Banská Bystrica

Krištof Tamaši

13 r.

ZUŠ Jozefa Lady, Velké Popovice, ČR

Jana Becániová

15 r.

ZŠ, Školská ul., Holíč

Veronika Šuchtová

14 r.

ZŠ, Školská ul., Holíč

Karolína Chanečková

14 r.

ZŠ, Školská ul., Holíč

Gréta Danielová

18 r.

Gymnázium Štefana Moysesa, Moldava nad Bodvou

 

POČÍTAČOVÁ GRAFIKA

Čestné uznanie

Simona Žuffová

15 r.

Spojená škola, Nižná

Radomír Mielec

16 r.

ZUŠ Ostrava – Zábřeh, ČR

Stanislava Tkáčiková

10 r.

SZUŠ, Pod Vinbargom, Bardejov

Kateřina Gorolová

14 r.

ZUŠ Ostrava – Zábřeh, ČR

Martina Franková

10 r.

SZUŠ, Pod Vinbargom, Bardejov

 

PRIESTOROVÉ PRÁCE

Strieborné pásmo

Adela Podbrežná

14 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Tomáš Dudek

13 r.

SZUŠ Lozorno

Michal Dudek

11 r.

SZUŠ Lozorno

 

Kontakty

ZUŠ P. M. Bohúňa
Matúškova 1632/5,
026 01 Dolný Kubín
GPS: 49.205738,19.297936
telefón: 0435862052
mobil: 0907416123
email:

ĎALŠIE KONTAKTY