GDPR

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,
a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,
nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo

Zriaďovateľ

Nachádzate sa tu

Domov » Bohúňova paleta » 2016

VÝSLEDKOVÁ LISTINA XIX. ROČNÍKA MEDZINÁRODNEJ VÝTVARNEJ SÚŤAŽE BOHÚŇOVA PALETA 2016

HLAVNÁ CENA

Izabela Nowobilska - Powiatowe Centrum Kultury, Nowy Targ, PL

KRESBA

Zlaté pásmo

Konrad Tatera - Mlodziezovy dom kultury, Rybnik, PL
Dominik Slušňák - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Vanessa Vinczeová - SUŠ scénického výtvarníctva, Bratislava
Anna Knapová - Obchodná akadémia, Bardejov
Denis Valkovič - MŠ Podvinohrady, Veľké Zálužie
Alex Kocúrek - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Andrea Mikulášová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Strieborné pásmo

Peter Butvin - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Aleš Repka - SZUŠ, Gagarinova ul., Trenčín
Kamila Lazorová - Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka, Spišska Nová Ves
Barbora Bocková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Tereza Oboňová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Marián Petlák - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Veronika Višňovská - SOŠ A. Dubčeka, Vranov nad Topľou
Martin Nádašsky - ZUŠ Horný rad , Brezová pod Bradlom
Jozef Sárený - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Bronzové pásmo

Simona Petrovičová - SUŠ scénického výtvarníctva, Bratislava
Leonard Kaco - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Tomáš Mužila - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Barbora Macíková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Alexandra Puškašová - ZŠ M.R. Štefánika, Trebišov
Erika Holubová - ZUŠ Turčianske Teplice
Lukáš Šuda - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Barbora Bocková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Diana Jasenovcová - ZŠ Lipová, Rajec

Čestné uznanie

Iwo Aszkielowicz - Muzeum Zofii Kossak Szatkowskiej, Gorki Wielkie, PL
Eva Stopiaková - Spojená škola, Nižná
Valéria Podhorská - ZUŠ L.Árvaya, Žilina
Michal Boškaj - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Nikola Šajbenová - Pedagogická a sociálna akadémia, Bratislava
Jakub Hurajt - ZUŠ, Petržalská ul., Kežmarok
Alex Kocúrek - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Ewa Jazowiecka - Szkółka Plastyczna Studio Marta,  Gliwice, PL
Pola Zarudzka - Szkółka Plastyczna Studio Marta,  Gliwice, PL

GRAFIKA

Zlaté pásmo

Ewa Piecka - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Katarzyna Baran - Szkola Podstawowa im. J. Pawla II., Dobkowice, PL
Marek Kotas - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL
Martyna Cwiertnia - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL
Natalia Kurzynska - MDK, Pracownia Plastyczna GiR-a, Rybnik, PL
Jagoda Cerkiewnik - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL

Strieborné pásmo

Maciek Kos - Szkola Podstawowa im. J. Pawla II., Dobkowice, PL
Marzena Brzezinska - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Agnieszka Nowak - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Margita Rosinská - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Dávid Jurkulák - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Daria Remjasz - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Weronika Sliwinska - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Kamil Gebczynski - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL

Bronzové pásmo

Jakub Šulík - SŠÚV, Kremnica
Petra Klamarčíková - Škola úžitkového výtvarníctva, Košice
Magdalena Reron - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Zuzana Belicová - ZUŠ L. Árvaya, Žilina, Gaštanová ul.
Ewelina Noszcyk - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Emanuel Kučera - ZUŠ, Petržalská ul .21, Kežmarok
Sofia Tara Matyi - ZUŠ, Kováčska ul., Košice
Hanna Wroblewska - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL
Klaudia Brzezinska - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Martyna Cwiertnia - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL
Dominika Lazárová - ZŠ, Jarná ul., Žilina
Jesika Šlachtičová - ŠÚV, Jakobyho ul., Košice
Martyna Michalik - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL

Čestné uznanie

Jakub Morávek - SŠÚV, Kremnica
Miloslav Drevo - SŠÚV, Kremnica
Angelika Makowska - Zespól Szkól Plastycznych im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Eliza Grabiec - POP im. L. Konarzewskiego, Rydultowy, PL
Wiktoria Sabat - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL
Júlia Dulíková - ŠÚV, Jakobyho ul., Košice
Adela Bednáriková - SZUŠ Renaty Madarászovej, Senec
Zojka Nevická - ZUŠ, Petržalská ul .21, Kežmarok
Simona Hladká - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Kacper Nowak - MDK, Pracownia Plastyczna "Creatio", Rybnik, PL

KOMBINOVANÁ TECHNIKA

Zlaté pásmo

Zdenka Labudová - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok
Barbora Žuková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Nikola Haláková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Peter Šulej - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Johanka Jakubcová - ZUŠ F. Špániho, Žilina

Strieborné pásmo

Katarína Andrášová - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok
Barbora Barčáková - SZUŠ, Kláštor pod Znievom
Aneta Liczberska - Siemianowickie Centrum Kultury, Siemianowice Ślaskie,PL
Naďa Méreyová - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok
Rebeka Šarfy - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Ema Fačková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Veronika Skoupá - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Bronzové pásmo

Lenka Uhrínová - ZUŠ F. Špániho, Žilina
Monika Slosarčíková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Richard Knižka - ZUŠ, Turčianske Teplice, Horné Rakovce
Ema Fačková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Janka Ďurmeková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Tereza Boldizsárová - ZUŠ F. Špániho, Žilina
Lenka Uhrínová - ZUŠ F. Špániho, Žilina

Čestné uznanie

Miriam Chudíková - Škola úžitkového výtvarníctva, Košice
Oskar Šebasevičius - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Tibor Červeň - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Martin Belica - ZUŠ L. Árvaya, Žilina, Gaštanová ul.
Michaela Dúbravová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Ema Hrkeľová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Katka Bazalová - ZUŠ Púchov, Poštová ul.
Lukáš Kytas - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Renáta Farkašová - ZUŠ F. Kafendu, Vrútky
Veronika Durajová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Lucia Bečková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Michaela Foldešiová - SZUŠ Tralaškola, Nitra
Miriam Valkovičová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

MAĽBA

Zlaté pásmo

Alexandra Filipová - ZUŠ, Kováčška ul., Košice
Šimon Mikulík - ZUŠ L. Árvaya, Gaštanova ul., Žilina
Nikola Chomisteková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Klára Drábiková - ZUŠ, Poštová ul., Púchov
Šimon Štern - SZUŠ, Gararinova ul., Trenčín
Anna Majdišová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Sárah Ema Janíčková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Oliwia Gaweda - Muzeum Zofii Kossak Szatkowskiej, Górki Wielkie, PL
Barbora Prusáková - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok
Leonard Kaco - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Lenka Šenkeryová - ZŠ , Jarná ul., Žilina
Michal Daniszewski - Zespól Szkól Specjalnych, Wapienicka, Bielsko-Biala, PL
Šimon Gogolák - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Dominik Slušňák - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Strieborné pásmo

Simona Baránková - ZŠ, Lipová
Matias Kuffa - ZUŠ, Petržalská ul., Kežmarok
Jakub Machaj - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Nikola Haláková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Zoja Jaňáková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Julia Wloka - Palac Mlodziezy, Katowice, PL
Gabika Gabčová - ZUŠ , Poštová ul., Púchov
Lukáš Kytas - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Leila Lakatošová - Spojená škola-Špeciálna ZŠ, Hradná, Komárno
Lívia Matúšová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Tamara Laurincová - ZUŠ F. Špániho, Martinská ul., Žilina
Magdalena Bisch - Muzeum Zoffi Kossak Szatkowskiej, Górki Wielkie, PL
Vladimír Marek - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Lucia Šutvajová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Artur Minczanowski - Muzeum Zoffi Kossak Szatkowskiej, Górki Wielkie, PL

Bronzové pásmo

Julia Ambroziak - Mlodziezowy Dom Kultury, Rybnik, PL
Julia Abratańska - Palac Mlodziezy, Katowice, PL
Jakub Lacko - ZUŠ L. Árvaya, Gaštanová ul., Žilina
Alexandra Ftorková - ZUŠ L. Árvaya, Gaštanová ul., Žilina
Szymon Chelmeski - Spoleczna Szkola Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski, PL
Dominik Grabowska - Przedszkole Niepubliczne "Palacyk" Katowice, PL
Leonard Kaco - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Michalina Trzeszczkowska - Pierwsza Szkola Podstawowa Montessori,  Gorzów Wlkp., PL
Jakub Ďurana - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Natália Jajková - ZUŠ L. Árvaya, Gaštanová ul., Žilina
Kevin Gajdica - ZŠ, Lipová
Julia Wloka - Palac Mlodziezy, Katowice, PL
Roberta Belánová - ZUŠ, Kováčska ul., Košice
Rebeka Šárfy - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Eliška Sakmárová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Rebeka Šárfy - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Michal Partyka - Spoleczna Szkola Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski, PL
Miroslav Dráb - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Ella Trembová - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok
Eva Mikulášová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Tamara Buríková - SZUŠ R. Madarászovej, Nám. 1 mája, Senec
Nina Judáková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Monika Večerková - ZŠ a MŠ J. Vojtaššáka, Zákamenné

Čestné uznanie

Weronika Szkaradnik - Muzeum Zoffi Kossak Szatkowskiej, Górki Wielkie, PL
Robert Majský - ZUŠ, Poštová ul., Púchov
Monika Slosarčíková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Katarína Kovalská - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok
Michal Janowski - Mlodziezowy Dom Kultury, Rybnik, PL
Monika Findoráková - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok
Antonina Sywulak - Swietlica w Chalupkach, Fabryczna ul., Chalupky, PL
Franek Kieca - Anglojezyczna Szkola Podstawowa Europejczyk, Bielsko-Biala, PL
Karin Vrtiaková - ZUŠ F. Kafendu, Vrútky
Vanessa Krajčová - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok
Malgorzata Michalik - Miejski Ośrodek Kultury, Ligonia 2, Czerwionky-Leszczyny, PL
Wiktoria Kowolik - Mlodziezowy Dom Kultury, Rybnik, PL
Gabriel Rapant - SZUŠ, Garaginova ul., Trenčín
Emma Ižacká - ZŠ, Jarná ul., Žilina
Jakub Šmilňák - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Kinga Ziemianek - Powiatove Centrum Kultury, Nowy Targ,PL
Lukáš Kytas - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Alexandra Dernerová - ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Samuel Ďaďo - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Dorota Matušeková - SZUŠ Fantázia, ul. SNP, Svit
Simona Čírska - SZUŠ Fantázia, ul. SNP, Svit
Henrieta Dvorská - ZŠ s MŠ, Školská ul., Hriňová
Leopold Valach - ZUŠ, Poštová ul., Púchov
Ema Michalcová - ZUŠ, Poštová ul., Púchov
Soňa Pápežová - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Sára Kuťková - ZUŠ, Poštová ul., Púchov
Viktória Bakošová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Lucia Šutvajová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Martin Kaššai - SZUŠ, Novohradská ul., Lučenec
Seweryn Karkocha - Miejski Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz, Bielsko-Biala, PL
Coleen Hampel - Miejski Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz, Bielsko-Biała, PL
Julita Stękowska - Miejski Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz, Bielsko-Biała, PL

FOTOGRAFIA

Čestné uznanie

Dominika Danielová - ZŠ, Školská ul., Holíč
Adam Badzeľ - Spojená škola, Nižná
Olena Tkachuk - SSOŠ, ul. M.R.Štefánika, Trenčín
Andrea Geročová - SZUŠ Fantázia, Svit
Zuzanna Spyrka - Pracownia Plastyczna Osrodka Kultury, Bedzin, PL
Matúš Djubašák - Spojená škola, Nižná
Kolektívna práca - ZUŠ, Turčianske Teplice, Horné Rakovce

POČÍTAČOVÁ GRAFIKA

Čestné uznanie

Lucia Časová - ZŠ, Školská ul., Holíč