GDPR

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,
a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,
nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo

Zriaďovateľ

Nachádzate sa tu

Domov » Bohúňova paleta » 2015

VÝSLEDKOVÁ LISTINA XVIII. ROČNÍKA MEDZINÁRODNEJ VÝTVARNEJ SÚŤAŽE BOHÚŇOVA PALETA 2015

HLAVNÁ CENA

Klára Mlynárová - ZUŠ Poprad

CENA ZA KOLEKCIU KERAMIKY

ZUŠ Galanta

KRESBA

Zlaté pásmo

Antónia Repková - ZUŠ Košice
Adrián Drengubiak - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Sylvia Mann - MDK Nr. 2, Tychy, PL
Kristína Jakubová - ZUŠ E. Suchoňa, Bratislava
Jasmína Simová - ZUŠ Humenné
Viktória Maruchničová - ZUŠ Košice
Marysia Swieboda - MDK Kielce, PL
Michal Rác - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Timea Baňasová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Tobiáš Janotík - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Viktória Brédová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Martin Kramár - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Matej Brenkus - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Katarína Bystrianska - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Strieborné pásmo

Natália Lettrichová - ZUŠ Turčianske Teplice, Horné Rakovce
Zuzana Slivková - ZUŠ K. Pádivého, Trenčín
Lucia Monošíková - ZUŠ I.W. Kráľa, Považská Bystrica
Peter Kokoška - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Jozef Cerovský - Súkromné Gymnázium, Lučenec
Attila ján Nagy - SZŠ Lučenec
Natalia Nawrot - MDK, Kielce, PL

Bronzové pásmo

Alexander Bachár - SZUŠ R. Madarászovej, Senec
Matúš Kaválek - ZUŠ Krásno nad Kysucou
Filip Basa - MDK, Kielce, PL
Dorota Orišková - ZUŠ J. Pőschla, Prešov
Ania Stuglik - MDK im. W. Kubisz, Bielsko-Biala, PL
Monika Šašalová - SUŠ , Kežmarok
Eva Mikulášová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Matej Dobija - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Ema Fačková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Krystian Barnak - MDK, Kielce, PL
Samuel Mikula - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Alex Kocúrek - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Alexandra Šutáková - SUŠ , Kežmarok
Matúš Munnich - SUŠ , Kežmarok

Čestné uznanie

Mia Petrů - SZUŠ Ars Akademy, Veľké Uherce
Petra Kojdová - ZUŠ E. Suchoňa, Bratislava
Daria Bedkowska - MDK, Tychy, PL
Hana Rehorčíková - ZŠ Šurany
Kristína Britviková - ZUŠ L. Árvaya,Žilina
Kacper Fryzlewicz - PCK, Nowy Targ, PL
Filip Farbák - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Ema Štefanová - SZUŠ Hubošovce
Adriana Gavláková - ZUŠ J. Potočára, Čadca
Jozef Haťapka - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Vanesa Fischerová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Peter Holub - SZUŠ Pierrot
Viktória Gapčová - ZŠ A MŠ Vydrník
Thomas Marshall - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Andrea Antalová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Simona Michalicová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Adrian Drengubiak - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Zuzana Hudačeková - SUŠ , Kežmarok
Mia Bibiana Rosinová - ZUŠ Púchov
Stanislaw Oglódek - PM , Katowice, PL
Pavlína Pukáčová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Michal Rác - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Nina Janeková - ZUŠ Brezová pod Bradlom
Adam Plichta - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Lucia Konevalová - SZUŠ Stará Ľubovňa
Sara Volpe - SZUŠ - výtvarný atelier Ladon, Bratislava
Dávid Mihalik - ZŠ Gelnica
Alexej Majdiš - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Alex Plichta - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Jakub Prochot - DK, Olsówka, PL
Natália Ondrušíková - SZUŠ, Nová Dubnica
Ema Kopalová - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Filip Farbák - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Terézia Kacianová - ZUŠ Martin

GRAFIKA

Zlaté pásmo

Magdalena Zielezny - MDK Rybnik, PL
Weronika Jarzyna - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Zuzana Jevčáková - ZUŠ Humenné
Matúš Kopečný - ZUČ J. Cikkera, Banská Bystrica
Miron Mosurek - Dabrowa Górnica, PL
Karolina Bernacka - PP GiR-a, MDK Rybnik, PL
Ondrej Jurík - SZUŠ Trenčín
Jagoda Cerkiewnik - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Karolina Kluza - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Viktoria Sikora - PMDK Bedzin, PL

Strieborné pásmo

Lucia Špáková - ŠÚV Košice
Klárka Danišková - ZUŠ F. Špániho, Žilina
Weronika Krawczyk - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Eva Surmová - ŠÚV Košice
Lujza Novosadová - SZUŠ Trenčín
Nicol Vávrová - ZUŠ Holíč
Agata Ledzwa - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Magdalena Spika - PP GiR-a, MDK Rybnik, PL
Benjamin Rahjon - ZUŠ Martin
Szymon Seklecki - PMDK Bedzin,PL

Bronzové pásmo

Alex Sokol - ZUŠ Košice
Matej Dobija - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Tomáš Grznár - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Maria Solecka - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Jolanta Korepta - ZSS, Bielsko - Biala, PL
Szymon Kubik - Dabrowa Górnica, PL
Dominik Ciesieski - MDK Rybnik, PL
Bartolomiej Harnasz - MDK Rybnik, PL
Agnieszka Gorgon - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Monika Malíková - ZUŠ Holíč
Jakub Galmiš - ZUŠ Martin
Magdalena Darul - PMDK Bedzin, PL

Čestné uznanie

Celestyna Liberska - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Klára Pavlínyová - SZUŠ Trenčín
Natália Sokolová - SZUŠ Stará Ľubovňa
Veronika Polomská - ZUŠ Kežmarok
Damián Hoferica - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Veronika Rickerová - SZUŠ R. Madarászovej, Senec
Terézia Jarabá - SZUŠ Trenčín
Emma Kavická - SZUŠ Trenčín
Ema Tomoriová - ZUŠ Humenné
Romana Svocáková - ZUŠ Kežmarok
Tomáš Grznár - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Natália Belyová - ZŠ, Matice slovenskej, Prešov
Simon Kamenický - ZŠ, Matice slovenskej, Prešov
Lucia Geschwatnerová - Cirkevná ZUŠ sv. Lukáša, Topoľčany
Terézia Boldiszárová - ZUŠ F. Špániho, Žilina
Lucia Steinerová - ZUŠ Holíč
Aleksandra Szopa - MDK Rybnik, PL
Terézia Mundová - ZUŠ Holíč
Hanna Wróblewska - MDK Rybnik, PL
Angelika Bryja - PCK, Nowy Targ, PL
Eliza Kuklinska - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Aleksandra Lupa - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Júlia Haťapková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Adriana Ostrienková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Maja Kaczor - MDK Rybnik, PL
Hanna Remiarz - MDK Rybnik, PL
Noemi Urbaníková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Tomáš Kondla - ZUŠ Holíč
Sára Hochmanová - ZUŠ Holíč
Iga Rachwal - PMDK Bedzin, PL
Szymon Kubik - Dabrowa Górnica, PL
Filip Ján Kurtík - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Kamil Gebcynski - ZSP im. T. Kantora, Dabrowa Górnicza, PL
Erik Szabó - ZUŠ Humenné
Jakub Krčmár - ZUŠ L. Árvaya, Žilina
Nela Liptáková - ZUŠ F. Špániho, Žilina
Matúš Zabadal - ZUŠ Holíč
Eliška Sakmárová - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Michal Minta - PMDK Bedzin, PL
Klaudia Trzcionka - PMDK Bedzin, PL
Alexander Podmanický - SZUŠ Pierrot, Námestovo
Eliška Sakmárová - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Filip Janík - ZUŠ Martin

KOMBINOVANÁ TECHNIKA

Zlaté pásmo

Ondrej Fábry - ZUŠ, Horné Rakovce, Turčianske Teplice
Ema Fačková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Viktória Kurnotová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Agnesa Baroková - ZUŠ, Kollárova, Svätý Jur
Alena Baleková - ZUŠ, Kollárova, Svätý Jur
Tereza Fitková - ZUŠ, Kollárova, Svätý Jur
Lea Schenková - ZUŠ, Kollárova, Svätý Jur

Strieborné pásmo

Monika Večerková - ZŠ s MŠ, J. Vojtaššáka, Zákamenné
Andrej Kačmár - ZUŠ J. Pöschla, Prešov
Viktória Ruttkayová - SZUŠ Ars Akademy, Veľké Uherce
Kolektív IV. PUT - SMŠ Elba, Smetanova 2, Prešov
Gabriela Békyová - SSUŠ, Môťovská cesta, Zvolen
Ľudovít Arvensis - ZUŠ, Horné Rakovce, Turčianské Teplice
Jakub Repta - ZUŠ, Horný rad, Brezová pod Bradlom
Nela Gloríková - ZUŠ, Štefániková, Poprad

Bronzové pásmo

Bronislava Markotánová - SSUŠ, Môťovská cesta, Zvolen
Eliška Kramárová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Kristína Mozolíková - ZUŠ J.Cikkera, Banská Bystrica
Magdalena Nowak - Szkola Podstawowa Towarystwa Ewangelickiego w Cieszynie,PL
Nadia Fedunków - Siemianowickie centrum kultury, Siemianowice Ślaskie,PL
Nina Dybalová - ZUŠ J. Potočára, Čadca
Weronika Caputa - DK im. Wiktori Kubisz, Bielsko - Biala, PL

Čestné uznanie

Timea Barnokyová - ZUŠ J. Pöschla, Prešov
Karin Sasaráková - ZUŠ J. Pöschla, Prešov
Jakub Fedorco - ZUŠ, Humenné
Ema Marková - ZUŠ, Horný rad, Brezová pod Bradlom
Jakub Zibura - ZUŠ, Horný rad, Brezová pod Bradlom
Ulrika Ťapušová - SZUŠ-Tralaškola, Nitra
Kuba Awecki - DK im. Wiktori Kubisz, Bielsko - Biala, PL
Damian Joniec - Starochorzowski Dom Kultury, Chorzów, PL
Viktória Bakošová - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Lucia Bečková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Dominika Hrbčeková - ZUŠ L. Árvaya, Žilina
Nina Potočárová - ZUŠ L. Árvaya, Žilina
Karol Dutawa - Zespól Szkól Specjalnych, Bielsko-Biala,PL
Nina Ďuríková - ZUŠ J. Potočára, Čadca
Anna Mária Habániková - ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Sofia Michálková - SZUŠ Ars Akademy, Veľké Uherce
Nikola Búryová - MŠ, Nová Baňa
Peter Kokoška - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Richard Kubala - SZUŠ Jánoš, Mostová, Ružomberok
Veronika Bertová - SZUŠ, M.R. Štefánika, Vranov nad Topľou

MAĽBA

Zlaté pásmo

Natália Hrubošová - ZUŠ Bernolákova, Holíč
Vanesa Hlaváčková - ZUŠ Senica
Tatiana Bartelová - SZUŠ Dotyk, Ružomberok
Karin Kutešová - ZUŠ I.Ballu D.Kubín
Samuel Khír - ZUŠ Vajanského, Senica
Natália Kubicová - ZUŠ J. Potočára, Čadca
Jozef Haťapka - ZUŠ, P.M. Bohúňa, Dolný Kubín
Ferko Zvonek - ZUŠ Púchov
Vanesa Bodorová - ZUŠ J. Potočára, Čadca
Daniela Dobáková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Tadeáš Buzák - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Wojtek Awecki - Dom Kultury Bielsko-Biala PL

Strieborné pásmo

Nela Fraštiová - ZŠ Lipová, Rajec
Peter Kokoška - ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín
Filip Gašpar - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Dávid Kniha - ZUŠ, Petržalská, Kežmarok
Richard Ondrišík - ZUŠ Púchov
Margareta Chovancová - ZUŠ L. Árvaya, Žilina
Bianka Polovková - ZUŠ Štúrova, Humenné
Andreas Flajs - ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín
Kristián Matušek - ZUŠ Galanta
Adam Šebák - ZUŠ K. Pádivého, Trenčín
Tamara Króliková - ZUŠ Petržalská, Kežmarok
Richard Cinkanič - SZUŠ Jánoš, Ružomberok
Sonia Porchanska - ZS, Sulechów, PL
Justyna Adamczyk - Centrum Kultury i Sztuki, Konin, PL
Fryderyk Baniak - PN, Palacyk, Katowice, PL

Bronzové pásmo

Aneta Tomková - ZUŠ Vajanského, Senica
Bibiana Jezerčáková - ZUŠ, Hviezdoslavova, Kežmarok
Kristína Šerfelová - SZUŠ Svit
Monika Sločárčiková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Sarah, Ema Janíčková - ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín
Sebastián Kosír - ZUŠ Bernolákova, Holíč
Teodor Barančík - ZUŠ Štúrova, Humenné
Tamara Popluhárová - ZUŠ Galanta
Adrian Kamenický - SZUŠ Trenčianska Teplá
Gabriela Koránová - ZUŠ Kováčska, Košice
Tomáš Húževka - ZUŠ Púchov
Eva Mikulášová - ZUŠ P.M.Bohuňa, Dolný Kubín
Viktória Rácová - ZUŠ P.M.Bohuňa, Dolný Kubín
Ksawery Jaros - MDK Kielce, PL
Patryk Bednarczyk - SSP Gorzów, PL
Julia Wloka - PM Katowice, PL
Bogusia Sieka - PN ZSS Nowy Targ, PL

Čestné uznanie

Jakub Šmilňák - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Nela Prílepková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Nela Zelenáková - ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín
Martina Brezovanová - SZUŠ Trenčianska Teplá
Natália Berktová - ŠZŠ Hradná, Komárno
Anastázia Lakatošová - ŠZŠ Hradná, Komárno
Emil Lakatoš - ŠZŠ Hradná, Komárno
Barbika Petrová - ŠZŠ Hradná, Komárno
Bianka Škvarková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Gabriel Ondrejka - SZUŠ Jánoš, Ružomberok
Linda Marecká - SZUŠ Veľké Uherce
Gwyneth Shepperson - ZUŠ L. Árvaya, Žilina
Timea Dobiášová - ZUŠ K. Pádivého, Trenčín
Aneta Mlynáriková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Eliška Hamalová - ZUŠ  Púchov
Marianna Villimová - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Máša Terenová - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Tamara Amália Dobáková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Adela Žuková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Katarína Zápotočná - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Katarína Teličáková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Zuzana Brieniková - ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
Maja Gasiorek - SSP, Gorzów, PL
Szymon Miroslaw - SSP, Gorzów, PL
Mateusz Wolniaczyk - SP, Dabrowa Górnicza, PL
Anna Brezińska - GPT, Galeria Szara, Cieszyn, PL
Simona Šuľaková - ZUŠ, Štúrova, Humenné
Odyseas Lankiewicz - PN, Palacyk, Katowice, PL
Mateusz Wrona - MDK, Bielsko-Biala, PL
Lenka Sekowska - MDK, Kielce, PL

FOTOGRAFIA

Zlaté pásmo

Theodor Stoklasa - ZUŠ I. W. Kráľa, Považská Bystrica
Tomáš Janech - ZUŠ I.W. Kráľa, Považská Bysrica
Filip Badík - ZUŠ I.W. Kráľa, Považská Bysrica
Adam Cingeľ - Gymnázium Š. Moysesa, Moldava nad Bodvou
Vladimíra Műllnerová - SSUŠ Zvolen

Strieborné pásmo

Klaudia Garabášová - SUŠ Kežmarok
Timea Stehlíková - SSUŠ Zvolen
David Kamenský - SSUŠ Zvolen
Mária Slavkovská - Súkromné CVČ, Banská Bystrica
Zuzana Maľciková - SUŠ Kežmarok
Lenka Maniaková - SUŠ Kežmarok
Hugo Fabián - SZUŠ - Tralaškola, Nitra

Čestné uznanie

Viktória Lašutová - ZŠ a MŠ , Badín
Kristína Dovalová - ZŠ a MŠ , Badín
Michaela Kičinová - SUŠ Kežmarok
Adam Regitko - SUŠ Kežmarok
Marek Jacko - SUŠ Kežmarok
Michaela Nestrašilová - ZŠ, Holíč
Slávka Kubaseková - Súkromné CVČ, Banská Bystrica
Sára Beňová - ZUŠ Turčianske Teplice
Zuzana Grajcerová - ZUŠ Turčianske Teplice

POČÍTAČOVÁ GRAFIKA

Čestné uznanie

Michal Žernovič - ZUŠ I.W.Kráľa, Považská Bystrica
Theodor Stoklasa - ZUŠ I.W.Kráľa, Považská Bystrica
Lilly Urbanovská - SZUŠ A. Stodolu, Martin
Matej Kadučák - SZUŠ A. Stodolu, Martin
Ondrej Uličný - SZUŠ A. Stodolu, Martin
Marek Ivančák - SOŠ A. Dubčeka, Vranov nad Topľou
Vladimíra Vrbiňáková - SSUŠ Zvolen
Márk David Pásztó - ZUŠ Holíč
Jana Jelšicová - SSUŠ Zvolen