GDPR

Týmto Vám oznamujeme, že dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o.,
a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679,
nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo

Zriaďovateľ

Nachádzate sa tu

Domov » Bohúňova paleta » 2014

Výsledková listina XVII. ročníka medzinárodnej výtvarnej súťaže Bohúňova paleta 2014

HLAVNÁ CENA

Tomáš Hýlek, 7 r.

ZUŠ Holíč

CENA ZA KOLEKCIU KERAMIKY

ZUŠ Bytča

CENA ZA KOLEKCIU PRÁC (INŠPIRÁCIA ĽUDOVOU VÝŠIVKOU)

ZUŠ Púchov

KRESBA

Zlaté pásmo

Lukáš Sokolík, 10 r.

Súkromná ZUŠ, Trenčín

Diana Šarudiová, 7 r.

ZUŠ, Brezová pod Bradlom

Zuzana Ďurišová,

SUŠ, Kežmarok

Martin Hošťák, 4 r.

ZUŠ, Žilina

Alexandra Veselá, 12 r.

ZŠ, Lipová, Rajec

ilustračná fotografia

Andrej Hrabkovský, 8 r.

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Strieborné pásmo

Nelka Dacková, 7 r.

ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Simona Jarkovská, 10 r.

Súkromná ZUŠ, Trenčín

Alexandra Eliášová, 4 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Dominik Sivčo, 5 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Natália Judová, 5 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Piotr Juraszek, 5 r.

DK, Bielsko- Biala, PL

Charlota Ana Tomčíková, 7 r.

ZUŠ F. Kafendu, Vrútky

Bronzové pásmo

Nikola Jágriková, 9 r.

ZUŠ Púchov

Tereza Mikušaťová, 5 r.

Súkromná ZUŠ, Trenčín

Adela Cengelová, 6 r.

ZUŠ Púchov

Lea Svočáková, 7 r.

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Daniela Vagašová, 17 r.

ŠÚV, Košice

Noemi Urbaníková, 6 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Imrich Vaško, 9 r.

Súkromná ZUŠ, Vranov nad Topľou

David Krištof, 5 r.

ZUŠ Púchov

Čestné uznanie

Karolína Čáková

ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Coleen Hampel, 4 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Ema Halabrínová, 6 r.

ZUŠ Bojnice – Nitrianske Rudno

Alexandra Masáryková, 10 r .

ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Jakub Kysucký, 7 r.

ZUŠ Púchov

Laura Hošková, 5 r.

ZUŠ Púchov

Tomáš Jadroň, 5 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Dávid Ďaďo, 5 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Laura Zbýňovcová, 7 r.

Súkromná ZUŠ, Ružomberok

Alexandra Hollá, 5 r.

MŠ, Skalica

Martin Báťka, 4 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Monika Forgáčová, 8 r.

Súkromná ZUŠ Ružomberok

Filip Polunc, 5 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Pulína Bobotová, 6 r.

ZUŠ Púchov

Alžbeta Danišková, 8 r.

ZUŠ F. Špániho, Žilina

GRAFIKA

ilustračná fotografia

Zlaté pásmo

Martin Kuchta, 7 r.

ZUŠ Irkutska 1, Košice

Tomáš Baška, 8 r.

ZUŠ F.Kafendu., Vrútky

Matúš Zabadal, 10 r.

ZUŠ Holíč

Dominika Šándorová , 5r.

ZUŠ Gaštanová, Žilina

Simona Ondrišíková, 6 r.

ZUŠ Gaštanová, Žilina

Erika Králiková, 12 r.

ZUŠ J.Cígera, Banská Bystrica

Dávid Šlosár, 10 r.

SZUŠ R. Madarászovej, Senec

Zuzana Pikálková, 14 r.

ZUŠ Holíč

Agnieszka Pietrzyka, 12 r.

SP, Dobkowice, PL

Strieborné pásmo

Filip Švaňa, 8 r.

ZŠ Jarná, Žilina

Dominika Langerová, 11 r.

ZUŠ Holíč

Štefan Boršoš, 8 r.

ZUŠ A.C., Kežmarok

Kristián Kočiš, 6 r.

ZUŠ A.C., Kežmarok

Zuzana Bineková, 6 r.

ZUŠ A.C., Kežmarok

Martin Danko, 8 r.

ZUŠ F.Špániho, Žilina

Tereza Kraľovičová, 11 r.

ZUŠ Holíč

Maxim Lajčiak, 7 r.

ZŠ Jarná, Žilina

Vanesa Ciblíková

SZUŠ, Trenčín

Paulina Kaziród, 11 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Joanna Baran, 9 r.

SP, Dobkowice, PL

Karol Opalinski, 12 r.

SP, Dobkowice, PL

Bronzové pásmo

Andrej Čepka, 10 r.

ZUŠ Holíč

Alexandra Dernerová, 6 r.

ZUŠ A.C., Kežmarok

René Špes, 9 r.

ZUŠ A.C., Kežmarok

Paulína Bajusová, 11 r.

ZUŠ Irkutska, Košice

Soňa Trošanová, 9 r.

ZUŠ A.C., Kežmarok

Lucia Kemková, 11 r.

ZUŠ F.Špániho, Žilina

Simona Cabadajová, 11 r.

ZUŠ F.Kafendu, Vrútky

Martyna Cwiertnia, 14 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Julia Fryzlewicz, 7 r.

PCK, Nowy Targ, PL

Franciszek Liszka, 10 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Čestné uznanie

ilustračná fotografia

Jakub Jindra, 13 r.

ZUŠ F.Kafendu, Vrútky

Matej Horný, 9 r.

ZUŠ A.C., Kežmarok

Ester Buráková, 9 r.

ZUŠ Kováčska, Košice

Eliška Petránová, 12 r.

ZUŠ J.Cígera, Banská Bystrica

Ráchel Bučeková, 10 r.

SZUŠ, Trenčín

Samuel Kokodič, 9 r.

SZUŠ, Trenčín

Patrik Jančary, 10 r.

ZUŠ Kováčska, Košice

Šimon Ryšavý, 7 r.

ZUŠ Holíč

Mário Martikáň, 10 r.

ZUŠ Púchov

Nina Gertnerová, 7 r.

SZUŠ Lučenec

Jozef Dolinay, 13 r.

ZŠ Jarná, Žilina

Dominika Petreje, 14 r.

ZŠ Jarná, Žilina

Lívia Malicherová, 6 r.

ZŠ Lesnícka, Prešov

Erika Zacharová, 12 r.

ZUŠ F.Kafendu, Vrútky

Laura Weisenpacherová, 12 r.

ZŠ Školská, Fiľakovo

Alex Štrba, 13 r.

ZUŠ F.Kafendu, Vrútky

Dorota Peksa, 18 r.

LP, Zakopane, PL

Magdalena Bloch, 9 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Jagoda Chmielewska, 14 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Zofia Kibalo, 12 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Kinga Nowak, 13 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Anna Bober, 13 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Karolina Zielezny, 13 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Kacper Nowak, 16 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

ilustračná fotografia

Bogna Zajac, 11 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Magda Bulanda- Gorol, 12 r.

MDK Creatio, Rybnik, PL

Agnieszka Galarowicz, 15 r.

PCK, Nowy Targ, PL

Lukasz Mrozek, 16 r.

LP Zakopane,PL

KOMBINOVANÁ TECHNIKA

Zlaté pásmo

Eliška Sakmárová, 8 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Sophia Kajánková, 8 r.

ZUŠ F. Špániho, Žilina

Nina Mllynáriková, 8 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Strieborné pásmo

Sára Hochmanová, 10 r.

ZUŠ Holíč

Olívia Kadlecová, 9 r.

ZUŠ Púchov

Júlia Darážová, 12 r.

ZUŠ Holíč

Michal Dvořák, 6 r.

ZUŠ Žilina

Juraj Mačinek, 9 r.

ZUŠ Žilina

Nikola Zanášková, 13 r.

ZUŠ Pehlřimov, ČR

Karin Grossová, 10 r.

ZUŠ Holíč

Karolína Reháková, 6 r.

ZUŠ Holíč

Natália Lepišová, 14 r.

ZUŠ F. Kafendu, Vrútky

Bronzové pásmo

Soňa Mäsiarová, 12 r.

ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Róbert Majský, 6 r.

ZUŠ Púchov

Michaela Dotková, 7 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Marek Riška, 10 r.

ZUŠ Holíč

Miriam Korcová, 13 r.

ZUŠ Bytča

Čestné uznanie

Nina Pecíková, 5 r.

ZUŠ Púchov

Samuel Bažík, 9 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Simona Treskoňová, 9 r.

ZUŠ Bytča

ilustračná fotografia

Silvia Kližánová, 13 r.

ZŠ, Jarná, Žilina

Filip Polunc, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Alexandra Holecová, 6 r.

ZUŠ F. Kafendu, Vrútky

Sárah Ema Janíčková, 7 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Markéta Poláčková, 13 r.

ZUŠ Pehlřimov, ČR

Daniela Dobáková, 8 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Martin Magvaši, 8 r.

ZUŠ F. Špániho, Žilina

Matúš Zabadal, 9 r.

ZUŠ Holíč

MAĽBA

Zlaté pásmo

Tamara Amália Dobáková, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Richard Lipa, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Marek Škuta, 6 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Timotej Hrnko, 7 r.

ZŠ, Jarná, Žilina

Maša Terenová, 4 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Nina Mikulajová, 5 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Justyna Wienónska, 10 r.

DK Bielsko – Biala, PL

Lucia Štefáková, 9 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Branislav Kijac, 6 r.

ZUŠ P. M. Buhúňa, Dolný Kubín

Miroslav Dráb, 4 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Strieborné pásmo

Aneta Pašková, 12 r.

ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Samuel Hažlinský, 5 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Tomáš Berbille, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Tibor Kováčik, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Natalia Bury, 4 r.

Palac Mlodziezy, Katowice, PL

Anna Števeková, 9 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný kubín

Dominik Filip, 6 r.

SZUŠ R. Madarászovej, Senec

Sofia Palugová, 9 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný kubín

Valentína Zelinová, 5 r.

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Paulína Pukáčová, 7 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Zuzana Tobamošová, 12 r.

ZUŠ, Kováčska, Košice

Filip Stazsek, 4 r.

DK, Bielsko- Biala, PL

Magdalena Wilak, 21 r.

ZSS, Bielsko-Biala, PL

Paulina Szjoyna, 8 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Julia Pindel, 10 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Dávid Jurkulák, 9 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Wiktoria Wilk, 8 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Karolina Kokosza, 8 r.

Palac Mlodziezy, Katowice, PL

Jaroslav Hladiš, 11 r.

SZUŠ Dotyk, Ružomberok

Miroslav Dráb, 4 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Lukasz Jagiela

ZSS, Bielsko – Biala, PL

Ferko Gallik, 8 r.

ZUŠ Lendak

ilustračná fotografia

Weronika Rystwej, 9 r.

SSP, Gorzów Wielkopolski, PL

Monika Biháriová, 10 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Bronzové pásmo

Juraj Lizák, 6 r.

ZUŠ P.M.Bohúňa, Dolný Kubín

Maciej Slaga, 9 r.

Dom Parafialny, Raba Wyzna, PL

Michaela Manťová, 7 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Vaiana Távora, 6 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Lenka Šoteková, 9 r.

SZUŠ, Gemerská cesta, Lučenec

Hana Obercianová, 8 r.

ZUŠ, Holíč

Ondrej Grlák, 8 r.

SZUŠ, Štiavnická cesta, Ružomberok

Michaela Velgosová, 11 r.

ZUŠ, Kováčska, Košice

Imelda Hubčíková, 9 r.

ZUŠ, P. M. Bohúňa, Dolný kubín

Petra Oravcová, 5 r.

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Naďa Mačičáková, 7 r.

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Patrícia Lietavcová, 12 r.

ZŠ, Rajec

Eliška Sakmárová, 8 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Olga Bittner, 6 r.

SE „Razem“, Gorzów Wielkopolski, PL

Szymon Truty, 6 r.

PNZ Sióstr Serafinek, Nowy Targ, PL

Teo Zelina, 6 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Julia Makarewicz, 7 r.

SE „Razem“, Gorzów Wielkopolski, PL

Teo Zelina, 6 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Maja Marzec, 5 r.

MDK, Tychy, PL

Patrícia Chlupová, 6 r.

ZUŠ, Zlaté Moravce

Viktória Kovalčíková, 4 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Simona Michalicová, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Jesika Kubániová, 8 r.

ZUŠ, I. Kolčáka, Námestovo

Sebastian Marco Flajs, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Dávid Dávidík, 5 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Matej Barienčík, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Lukáš Kytas, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Barbora Macíková, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Matúš Meško, 8 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Krzyś Lempart, 9 r.

Palac Mlodziezy, Katowice, PL

Alicja Bierwiaczonek, 7 r.

MDK, Tychy, PL

Tamara Amália Dobáková, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Tatiana Šimečková, 7 r.

ZUŠ, F. Kafendu, Vrútky

Melánia Janíčková, 7 r.

ZUŠ, F. Kafendu, Vrútky

Zuzia Plewa, 4 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Čestné uznanie

Filip Skalski, 5 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Zosia Leśnowolska, 5 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Krystian Stolorz, 3 r.

PN „Palacyk“, Katowice, PL

Michalina Lichoń, 8 r.

Palac Mlodziezy, Katowice, PL

Dominik Kubas

Palac Mlodziezy, Katowice, PL

Bibiana Jezerčáková, 8 r.

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Julia Cholewik, 12 r.

Muzeum ZKS, Górki Wielkie, PL

Oliwia Kantor, 11 r.

ilustračná fotografia

Muzeum ZKS, Górki Wielkie, PL

Júlia Škuntová, 5 r.

SZUŠ Jánoš, Ružomberok

Nikola Klejová, 10 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Radko Kinák, 9 r.

ZUŠ, Kováčska, Košice

Anna Mária Pavlačková, 7 r.

SZUŠ, Štiavnická cesta, Ružomberok

Žofia Hrmová, 11 r.

ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica

Katarína Holubčíková, 8 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Adrián Boguský, 10 r.

SZUŠ Jánoš, Ružomberok

Maciek Filar, 7 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Matúš Mrnčo, 5 r.

SZUŠ, Štiavnická cesta, Ružomberok

Mateusz Witosz, 7 r.

Muzeum ZKS, Górki Wielkie, PL

Anna Glowacz, 9 r.

S. „Emaus“, Raba Wyzna, PL

Tamara Amália Dobáková, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Kamila Birčáková, 8 r.

ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Tomáš Kereškény, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Samuel Aláč, 12 r.

ZŠ, Divín

Andrej Lofaj, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Julia Bodzek, 5 r.

Dk, Bielsko-Biala, PL

Adam Majdiš, 6 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Viana Távora, 6 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Michal Ćwiertnia, 7 r.

PNZ Sióstr Serafinek, Nowy Targ, PL

Antosia Leśniak, 6 r.

PN „Palacyk“, Katowice, PL

Hana Kmeťová, 8 r.

ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Tamara Amália Dobáková, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Niko Staš, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Nina Jatyelová, 10 r.

ZUŠ I. Kolčáka, Námestovo

Dorota Ryboňová, 6 r.

ZUŠ, Gaštanová, Žilina

Mariana Willimová, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Ján Lizák, 7 r.

ZUŠ Lendak

Patrik Neubeller, 6 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Alžbeta Slovíková, 13 r.

ZUŠ I. Kolčáka, Námestovo

Petra Jenisová, 7 r.

ZUŠ, Zlaté Moravce

Leila Lakatošová, 7 r.

ŠZŠ, Komárno

Jekaterina Čulenová, 5 r.

ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Tomáš Demčák, 7 r.

SZUŠ, Vranou nad Topľou

Matúš Berets

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Tamara Maleková, 8 r.

ZUŠ, Gaštanová, Žilina

Claudia Prencipeová, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Zofia Wasilewska, 6 r.

SE „Rayem“, Gorzów Wielkopolski, PL

Andrej Lofaj, 6r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Michaela Leľová, 11 r.

ZUŠ, Kováčska, Košice

Mikolaj Hoszowski, 6 r.

PN „Palacyk“, Katowice, PL

Michal Ďurkovský, 7 r.

ZUŠ F. Špániho, Žilina

Jakub Stieranka, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Zosia Soja, 6 r.

DK Wlókniarzy, Bielsko-Biala, PL

Zuzia Gandyk, 5 r.

PN „Palacyk“, Katowice

Šimon Bašternák, 10 r,

ZUŠ I. Weinera, Povážská Bystrica

Róbert Nagy, 11 r.

ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Tadeáš Buzák, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Filip Polunc, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Tatiana Knapíková, 9 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Weronika Sowa-Szostak, 7 r.

PCK, Nowy Targ, PL

Maja Zamarlik, 6 r.

DK, Bielsko-Biala, PL

Andrej Lofaj, 5 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný kubín

Nina Jandušíková, 10r.

ZUŠ Púchov

Adela Stražáková, 7 r.

SZUŠ, Gagarinova, Trenčín

Michela Dotková, 6 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Marián Novenko, 7 r.

SZUŠ, Gemerská cesta, Lučenec

Marko Schlank, 10 r.

ZŠ Ďumbierská, Banská Bystrica

Laura Fajtová, 6 r.

SZUŠ Dotyk, Ružomberok

Marek Múčka, 7 r.

SZUŠ Jánoš, Ružomberok

Nina Hunčagová, 7 r.

ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín

Malgosia Slowińska, 7 r.

Palac Mlodziezy, Katowice, PL

Ema Straková, 9 r.

ZUŠ, Kováčska, Košice

Tatiana Lorencovičová, 9 r.

ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Milenka Zielasko, 6 r.

DK Bielsko-Biala, PL

Peter Blaho, 10 r.

ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Nela Bemben, 6 r.

Palac Mlodziezy, Katowice, PL

FOTOGRAFIA

Zlaté pásmo

Martin Krolák, 19 r.

ilustračná fotografia

SUŠ Kežmarok

Klaudia Garabášová, 18 r.

SUŠ Kežmarok

Blanka Balážová, 15 r.

ZŠ, Školská, Holíč

Mária Švecková, 15 r.

Gymnázium Púchov

Andrea Geročová, 10 r.

SZUŠ Fantázia, Svit

Čestné uznanie

Barbora Ambrózová, 17 r.

SUŠ Kežmarok

Paulína Masuceková, 18 r.

SUŠ Kežmarok

Mária Mošková, 17 r.

Gymnázium Púchov

Nikola Fečundová, 16 r.

SUŠ Kežmarok

Valentína Hlavoňová, 17 r.

Gymnázium Púchov

Erik Petruščák, 16 r.

SUŠ Kežmarok

POČÍTAČOVÁ GRAFIKA

Čestné uznanie

Patrícia Badovská, 17 r.

SUŠ Kežmarok

Klára Dašková, 16 r.

Gymnázium Púchov

Samuel Vajdík, 13 r.

SZUŠ – Tralaškola, Nitra

Zuzana Bačíková, 17 r.

Gymnázium Púchov

Anna Hulinová, 18 r.

SUŠ Kežmarok